Pozvánka na benefiční koncert pro KAPLI V LÚČCE

1. 9. 2022

Bráchové z Austrálie, jedna z nejlepších revivalových seskupení současnosti, jsou již v České republice.
Moc se těší na své vystoupení v sobotu v Loučce pro nově budovanou kapli.
Ovšem vzhledem k nejistému počasí přesunujeme koncert z původně zamýšleného venkovního prostoru na nádvoří muzea do sálu Kulturního domu v Loučce.
Díky většímu prostoru můžete pozvat i své další přátele bez registrace.
Po skončení koncertu bude noční prohlídka muzea.

Dovolujeme si Vás pozvat na benefiční koncert pro KAPLI V LÚČCE.

Poprvé v České republice vystoupí na koncertě australská kapela čtyř bratří MIXED UP EVERYTHING, jedna z nejlepších revivalů současnosti, která má miliónová zhlédnutí na YouTube!

(Čtyři bráchové (se svými rodiči) jedou turné v Evropě a jedna z evropských zastávek je v Loučce u Vizovic!)

Kde a kdy

Těšíme se na Vás v sobotu 17. září 2022 se začátkem v 19.30 hod v sálu Kulturního domu v Loučce.
Vstupné je dobrovolné a je věnováno na podporu nové kaple sv. Jana Pavla II.

Jž od cca 18.00 již můžete ochutnat ve venkovních prostorech skvělé grilované sele (za dobrovolný příspěvek).

Rezervace

Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme rezervaci na email: info@vojenske-muzeum.cz
(bude na Vás čekat uvítací drink :))
Pro rezervaci pošlete prosím na účet Spolku pro stavbu kaple v Loučce částku 100 Kč